Skip to main content

Jak zwrócić zamówienie przez

Krok 1

Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić towar

Z listy sklepów wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić swoje zamówienie. W naszej bazie znajdziesz ponad 10 tysięcy sklepów i ta liczba wciąż rośnie.

Krok 2

Wypełnij formularz i opłać przesyłkę

W formularzu wystarczy podać parametry przesyłki, wybrać firmę kurierską, podać swoje dane i opłacić przesyłkę. Bez drukowania etykiety i bez adresowania paczki.

Krok 3

Nadaj przesyłkę w punkcie

Swoją paczkę zanieś do punktu nadania. Do dyspozycji masz 44 tysiące punktów takich jak Paczkomaty InPost, czy sklepy: Żabka, Stokrotka, Lidl itd.

Krok 4

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy przez sklep to maksymalnie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Punkty nadania

Wygodne Zwroty obsługiwane są przez sprawdzone i rzetelne firmy kurierskie. Swoją paczkę nadasz w Paczkomatach i punktach handlowych. Tak, jak Ci wygodnie.

Często zadawane pytania

Jakie są formy nadania przesyłki?

Przesyłkę możesz nadać:

  • Paczkomatem InPost
  • DHL POP (punkty DHL POP to: Żabka, Kaufland, ABC, Stokrotka, Euro Sklep, Lewiatan, Groszek, API, Innmedio, 1 minute, Relay oraz oddziały DHL. Ważne: Niektóre punkty wyłączone są z sieci DHL POP. Przed wizytą w punkcie, sprawdź jego dostępność.)
  • GLS (punkty GLS to: Aldi, Carrefour, Auchan, Dealz, Jula, Kolporter oraz inne punkty Szybkiej Paczki / ParcelShop i oddziały GLS.).

Jak zapakować przesyłkę?

Zwracany produkt najlepiej odeślij w opakowaniu, w którym został do Ciebie dostarczony.
Jeśli nie masz takiej możliwości, dobrze zabezpiecz zwracany produkt, tak, by nie uległ uszkodzeniu w transporcie.

Czy muszę drukować dokumenty przewozowe?

Paczkomaty InPost

Nie, w przypadku nadania przesyłki Paczkomatem nie musisz drukować dokumentów przewozowych. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu przesyłki otrzymasz od nas kod zwrotu, który należy napisać flamastrem lub długopisem na paczce. Upewnij się, że na paczce nie ma żadnych innych etykiet.

DHL POP

W przypadku nadania przesyłki DHL POP masz dwie możliwości. Możesz wybrać opcję z wydrukiem etykiety przewozowej, wówczas będziesz mieć do wyboru więcej punktów nadania. Dokumenty przewozowe otrzymasz mailem, po opłaceniu zamówienia. Punkty, w których nadasz przesyłkę z wydrukowaną etykietą – Sprawdź punkty DHL POP.

Możesz też wybrać opcję bez wydruku etykiety przewozowej, wówczas przesyłkę nadasz w wybranych punktach DHL POP, w których pracownik punktu wydrukuje etykietę na miejscu. Nr przesyłki otrzymasz mailem, po opłaceniu zamówienia. Punkty, w których nadasz przesyłkę bez wydruku etykiety – Sprawdź punkty DHL POP.

GLS

Tak, w przypadku nadania przesyłki GLS musisz wydrukować etykietę przewozową.

Czy kurier przyjedzie po moją przesyłkę?

Nie, swoją przesyłkę łatwo i wygodnie nadasz w punktach nadawczych. Możesz to zrobić w dogodnym dla Ciebie czasie, bez czekania na kuriera. Obecnie Wygodne Zwroty obsługiwane są przez 44 tysiące punktów nadawczych i ta liczba nadal rośnie!

Jak mogę zapłacić za przesyłkę?

Za przesyłkę zapłacisz za pomocą przelewów błyskawicznych Przelewy24 lub Blikiem.