Skip to main content

NASZE KOSMETYKI

CZYM JEST KURACJA BEAUTY FLEX?

To znakomita, szybka i prosta kuracja, którą można zaoferować każdemu klientowi bez w względu na to, czy poddaje on swoje włosy zabiegom chemicznym czy też nie. Jest ona wyjątkowym i unikalnym sposobem na wzmocnienie struktury włosów, uczynienie ich miękkimi i łatwymi w układaniu. Również jeżeli pozostanie wam nadmiar produktu No. 2 TREATMENT możecie zaoferować intensywnie regeneracyjną usługę. 

Zacznijcie pracę na osuszonych ręcznikiem włosach. Pozostając przy myjni zaaplikujcie sporą ilość Treatment No.2 – 15 ml (1/2oz) lub więcej – i przeczeszcie włosy grzebieniem. Pozostawcie je na 5-10 min, po czym bez spłukiwania nałóżcie kolejną warstwę No. 2 Treatment. Równo przeczeszcie włosy grzebieniem i pozostawcie je na kolejne 5-10 minut. Spłuczcie produkt, wymyjcie włosy szamponem, nałóżcie odżywkę i stylizujcie

Jak zaproponować Klientom usługę ochronno- regeneracyjną BeautyFLEX?

Zalecamy pranie odzieży odwróconej na lewą stronę w temp. 60st.C z podobnymi kolorami z dodatkiem proszków dezynfekujących. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Prasować w temp. 150st. C.

Zapytaj klienta, czy byłby zainteresowany „ulepszoną usługą koloryzacji”. Klient zapyta: „A co to jest?”. Odpowiecie wtedy: „Unikalne produkty marki  BeautyFLEX wzmocnią pani/pana włosy, uczyni je zdrowszymi, a kolor będzie dłużej się utrzymywał. Dodam Esencje NO1 (Essence) bezpośrednio do farby, a następnie nałożę na włosy Treatment No. 2 przed umyciem ich szamponem. 

Po zabiegu dam pani/panu produkt Protector No. 3, który stanowi element tej profesjonalnej usługi i którego będzie pani/pan używać raz w tygodniu. 

Pani/pana włosy będą znacznie zdrowsze. Usługa i butelka Protector BeautyFLEX kosztują jedynie …….. (uzupełnijcie lukę).

Pani/pana włosy zasługują na wyjątkową dbałość i troskę.”

CZYM JEST ESENCJA ESSENCE No 1?

Essence NO. 1 – nasza esencja dodana do dowolnego produktu do koloryzacji włosów: farby, pudru czy kremu rozjaśniającego, rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Uzupełnia strukturę włosa, tak aby go wzmocnić i odnowić od wewnątrz do zewnątrz.

Można jej używać przy zabiegach trwałej ondulacji, trwałego prostowania czy zabiegów keratynowych.

TREATMENT NO. 2 - nie jest odżywką, aktywatorem ani neutralizatorem.

Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny, co Essence No. 1.Ten drugi krok jest niezbędny we wszystkich zabiegach w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Jest on stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwu siarczkowych przed i po zabiegach chemicznych. Dzięki temu włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące.

KURACJA REGENERACYJNA BeautyFLEX

Esencja Essence No. 1 ma wiele zastosowań! Jest super bohaterem dla zniszczonych, nadwyrężonych i zmęczonych włosów. Oprócz dodatku do farb, rozjaśniaczy i innych zabiegach na włosy, jest eż genialnym remedium w postaci RYTUAŁY ODNOWY.

Oto kolejny sposób jak możesz wykorzystać naszą cudowną Esencję:

  • W butelce z dozownikiem zmieszajcie 15ml (1/2oz) ESSENCE No.1  z 90ml (3oz) wody.
  • Zaaplikujcie mieszaninę na włosy od nasady aż po końce. Nasączcie nią włosy i przeczeszcie je grzebieniem.
  • Pozostawcie je na co najmniej 5 minut.
  • Nie spłukując produktu, zaaplikujcie sporą ilość TREATMENT No.2 i jednokrotnie przeczeszcie włosy grzebieniem.
  • Pozostawcie je na co najmniej 10 minut.
  • Spłuczcie produkty, umyjcie włosy szamponem i nałóżcie odżywkę.

BeautyFLEX I ROZJAŚNIACZ DODAWNY NA FOLIĘ

Zwróćcie szczególną uwagę na rozmiar łyżki do dozowania stosowanego przez was proszku rozjaśniającego. Łyżki mają różne rozmiary. Ilość produktu BeautyFLEX do dodania zależy od ilości proszku rozjaśniającego, a nie od łącznej ilości mieszanki oksydanta i proszku.*

Wymieszaj proszek rozjaśniający z oksydantem.
Zastosujcie stężenie 6%, jeśli chcecie osiągnąć efekt 3%.
9% dla efektu 6%.
12% dla efektu 9%Mieszając oksydant z 15 gramami (½ uncji) proszku rozjaśniającego, dodajcie 3,75ml (1/8 uncji) produktu BeautyFLEX.Mieszając oksydant z 30 gramami (1 uncją) proszku rozjaśniającego, dodajcie 7,5 ml (¼oz) BeautyFLEX.

Do odmierzenia właściwej ilości produktu zastosujcie dołączony dozownik.

Dodajcie BeautyFLEX do rozmieszanego wcześniej rozjaśniacza i dokładnie wymieszajcie.Uwaga: Jeśli to konieczne, możecie dodać więcej proszku rozjaśniającego w celu uzyskania pożądanej konsystencji. Zalecamy zmieszanie nowej miski rozjaśniacza i BeautyFLEX, jeżeli potrzebne będzie więcej niż 30 gramów (1oz) proszku rozjaśniającego. Stosujcie takie same środki ostrożności, jak przy codziennej pracy z rozjaśniaczami.

Mycie szamponem, a następnie tonowanie:

Jeżeli rozjaśniacie pasma włosów, a następnie tonujecie je, nie musicie zmywać rozjaśniacza szamponem. Możecie je opłukać, wytrzeć ręcznikiem, a następnie nałożyć toner z dodatkiem Esencji No.1. Woda zatrzymuje proces działania rozjaśniacza. Jeżeli jednak mielibyście czuć się bardziej komfortowo, możecie umyć włosy szamponem i dopiero wtedy nałożyć toner.

TREATMENT NO 2 TO NIE ODŻYWKA

70 zastosowań przy każdorazowym wykorzystaniu 15 ml (1/2oz) produktu. To drugi krok w ramach systemu BeautyFLEX, zwykle wykonywany przy myjni fryzjerskiej. Kiedy proces koloryzacji zostanie zakończony, a włosy opłukane (lub umyte szamponem) i osuszone ręcznikiem, nakłada się na nie sporą ilość produktu. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, można wcześniej dokładnie nasączyć włosy rozcieńczoną formułą BeautyFLEX. Pozostawcie je na przynajmniej 5 minut, a następnie – bez spłukiwania – nałóżcie znaczną ilość produktu (średnio 15 ml lub ½oz) i przeczeszcie włosy grzebieniem. Pozostawicie go na włosach na co najmniej 10-20 minut. Treatment No.2 stanowi również świetny balsam ułatwiający strzyżenie. Zawsze sugerujemy, aby go spłukać, umyć włosy szamponem i nałożyć na nie odżywkę, zanim klient opuści salon. Można pozostawić produkt na włosach na dłużej – klient może umyć włosy szamponem i nałożyć na nie odżywkę w domu. Niemniej zalecamy wykonanie tych czynności po przeprowadzeniu zabiegu, ponieważ Treatment  No.2 działa na wewnętrzną strukturę włosa. O tę zewnętrzną należy zadbać przy pomocy waszych ulubionych szamponów i odżywek. Po zastosowaniu Treatment  No.2 można zastosować głęboko odżywiającą terapię.

CO TO JEST PROTECTOR No 3 ORAZ W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE?

W odpowiedzi na chęć klientów do zabrania odrobiny BeautyFLEX ze sobą do domu stworzyliśmy małą 100 ml (3,3 oz) buteleczkę Protector. Jest to produkt do opcjonalnego stosowania, który nie jest wymagany do uzyskania efektów działania BeautyFLEX No. 1 i No. 2. Ze względu na fakt, że mostki dwusiarczkowe są stale niszczone podczas stylizacji termicznej i mechanicznej, a także farbowania, ondulacji czy prostowania, włosy tracą jednolitą strukturę, siłę, blask i miękkość po kilku tygodniach lub miesiącu, w zależności od tego, jak są traktowane. Produkt No. 3 Protector pozwala na utrzymanie siły, wytrzymałości, jednolitej struktury, miękkości i blasku aż do kolejnej wizyty klienta w salonie.

JAK STOSOWAĆ PROTECTOR no 3 W DOMU?

Należy nałożyć znaczną ilość produktu na osuszone ręcznikiem włosy i pozostawi go na co najmniej 10 minut. Następnie spłukujemy włosy, myjemy je szamponem i nakładamy odżywkę. To NIE jest odżywka bez spłukiwania, w związku z czym nie należy pozostawiać produktu na włosach, tylko zmyć go przy użyciu szamponu. Im dłużej No. 3 pozostanie na włosach, tym lepsze przyniesie efekty. Zalecamy trzymanie preparatu około 10 minut, ale dla jeszcze lepszych rezultatów można poczekać dłużej. Jeżeli to konieczne, ponieważ włosy, są mocno zniszczone Protector No 3 można stosować częściej niż raz w tygodniu.

NASZ BeautyFLEX A KURACJE KERATYNOWE/ TRAWŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW?

System regeneracji wiązań BeautyFLEX znakomicie działa z kuracjami keratynowymi. Jeżeli zastosujemy go w pierwszej kolejności, włosy będą jedwabiste, bardziej miękkie, błyszczące i mocniejsze. Włosy staną się również bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia. Ważne jest, aby przeprowadzić ten zabieg przed kuracją keratynową, ponieważ BeautyFLEX penetruje włos od środka, wzmacniając go. Ze względu na fakt, że kuracja wygładza i zamyka łuski włosa, zalecamy zastosowania systemu regeneracji wiązań wcześniej. Zmieszajcie 15% Essence No.1 i 85% wody w butelce z dozownikiem. Nakładajcie mieszaninę w umywalce, dokładnie nasączcie włosy. Pozostawcie je na 5 minut bez spłukiwania, następnie nałóżcie warstwę Treatment No.2 i dokładnie przeczeszcie włosy grzebieniem. Pozostawcie je na kolejne 10-20 minut. Następnie umyjcie włosy przy zastosowaniu szamponu oczyszczającego i przeprowadźcie kurację keratynową jak zwykle. Pomoże to znacznie wzmocnić wewnętrzną strukturę włosów, zanim zajmiecie się ich zewnętrzną powłoką podczas terapii keratynowej. W rezultacie otrzymujemy mocniejsze, zdrowsze włosy, na których – dzięki systemowi regeneracji wiązań BeautyFLEX – kuracja keratynowa daje jeszcze lepszy efekt.

WARTO WIEDZIEĆ

CZY KOSMETYKI BEAUTYFLEX, SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH?

Absolutnie nie! Kosmetyki BeautyFLEX nie były, nie są i nie będą nigdy testowane na zwierzakach! Natomiast Prawo Unii Europejskiej zabrania testowania na zwierzętach jakichkolwiek kosmetyków oraz składników wykorzystywanych do ich produkcji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczące produktów kosmetycznych).Warto też pamiętać, że od 2013 roku w całej Unii Europejskiej obowiązuje całkowity zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach, jak również importowania i sprzedaży tak testowanych składników do ich produkcji.

CZY PRODUKTY MOŻNA STOSOWAĆ W TRAKCIE CIĄŻY I PODCZAS KARMIENIA?

Nasze kosmetyki, są w stu procentach bezpieczne dla Ciebie i Maleństwa. Możesz je stosować, także w tym wyjątkowym czasie. Kwestią do zastanowienia jest natomiast farbowanie włosów, gdyż część lekarzy odradza ten zabieg na włosach.

CZY KOSMETYKI BeautyFLEX MOGĄ WYWOŁAĆ ALERGIĘ?

Dokładamy wszelakich starań, aby nasze produkty były skuteczne, ale równocześnie łagodne i niealergogenne! Natomiast wystąpienie reakcji alergicznej to kwestia bardzo indywidualna wynikająca z wrażliwości skóry na dany składnik. Dlatego zawsze przed aplikacją zalecamy wykonanie testu skórnego, polegającego na aplikacji niewielkiej ilości produktu. Każdy kosmetyk, nawet ten testowany pod kątem hipoalergiczności, może wywołać podrażnienie lub uczulić. Ich przyczyną nie zawsze są kosmetyki – alergia i podrażnienie mogą wystąpić po kontakcie ze składnikami pożywienia, zanieczyszczeniami powietrza, środkami czystości dostępnymi w domu. W naszych produktach stosujemy wiele substancji aktywnych – przebadanych klinicznie i w bezpiecznych stężeniach. Nasze produkty przechodzą wymagane badania. Na naszych opakowaniach skład INCI znajduje się także w języku polskim, aby łatwiej było zwrócić uwagę na alergeny. W przypadku jakiegokolwiek podrażnienia, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

Aby prawidłowo wykonać test tolerancji kosmetyku nanieś niewielką ilość preparatu na skórę w okolicy żuchwy lub za uchem i obserwuj zachowanie skóry przez 12 godzin. W przypadku silnego podrażnienia lub wystąpienia zmian skórnych (wysypka, utrzymujący się rumień, swędzenie, obrzęk, wysięk) odstąp od stosowania produktu.

JAK DŁUGO MOŻNA KORZYSTAĆ Z KOSMETYKÓW PO ICH OTWARCIU?

Nasze produkty można bezpiecznie stosować od 6 do 8 miesięcy od daty otwarcia. Termin ok. 6 miesięcy od momentu otwarcia jest terminem, który pozwala bez stresu zużyć każdy kosmetyk, a dla nas jest gwarancją, że Twoja skóra korzysta z pełni dobroci składników zawartych w naszych produktach. Największą trwałość uzyskasz jednak, gdy będziesz przechowywać nasze produkty szczelnie zamknięte, bez dostępu do bezpośredniego i mocnego światła słonecznego i źródeł ciepła. Każdy kosmetyk nie polubi takich warunków przechowywania.

CZY PRODUKTY BeautyFLEX, SĄ WEGAŃSKIE ORAZ ECOFRIENDLY?

Tak, nasze kosmetyki są wegańskie i jako firma szanujemy naszą planetę- to dla nas bardzo ważne. Zarówno nasze kosmetyki, jak i składniki, które znajdują się w formułach, NIE SĄ testowane na zwierzętach. W naszych produktach nie znajdziecie również składników odzwierzęcych oraz takich przy których produkcji była wykorzystana praca zwierząt jak na przykład miód lub jedwab.

TWOJE ZAMÓWIENIE

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

W celu złożenia zamówienia wybierz produkt/y i dodaj je do koszyka. Następnie przejdź do koszyka (ikonka znajduje się w prawym górnym roku). Gdy będziesz już na stronie koszyka, podążaj za instrukcjami na stronie. Zamówienie możesz złożyć jako gość lub logując się do swojego konta. Podaj wszystkie dane adresowe następnie wybierz metodę płatności i sposób dostawy zamówienia. Zapoznaj się z regulamin, a następnie zaakceptuj go. W przypadku wybraniu płatności za pośrednictwem systemów PayU,P ayPal, Apple Pay, Google Pay, PayPo, Twisto, Klarna, Pobranie nastąpi przekierowanie na stronę serwisu, w celu finalizacji transakcji. Gdy tylko zamówienie pojawi się w naszym systemie otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail.

METODY PŁATNOŚCI

W naszym Sklepie dokonasz płatności za pośrednictwem:

PayU czyli szybkim przelewem z Twojego Banku

Karta Visa/ Mstercard,

PayPal,  

Apple Pay, Google Pay,

płatności odroczonych: PayPo, Twisto, Klarna 

Pobranie

KOSZT DOSTAWY

Wynosi 9,90 zł za wysyłkę Paczkomatem, natomiast Kurier to koszt 14,99 zł. 

Zamówienia o wartości powyżej 199 złotych wyślemy do Ciebie za darmo, na nasz koszt.

WYSYŁKA

Dołożymy wszelakich starań, aby Twoja paczka dotarła do Ciebie szybko i bezpiecznie. Standardowo realizacja zamówienia wynosi do 48 h w dni robocze, wysyłka firmą kurierską DPD lub Inpost trwa 24 h, natomiast dostawa do Paczkomatu 24-48 h roboczych. Zamówienie otrzymasz w 2-3 dni roboczych.

ZWROTY

Możesz swobodnie zwrócić nieużywane produkty w ciągu 14 dni od  otrzymania przesyłki. Aby ułatwić Ci zwrot zawarliśmy instrukcję, jak zrobić  zwrot szybko, bezstresowo i bezpiecznie. W tym celu kliknij na ikonę  WYGODNE ZWROTY u dołu strony, po prawej stronie i postępuj zgodnie z  instrukcją

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

Twoje dane, są u nas w pełni bezpieczne i chronione! Gwarantujemy, że są  przetwarzane tylko przez nas i tylko w celach realizacji Twoich zamówień/  kontaktu w sprawie produktów.