Skip to main content

Poznaj nasze unikalne PRODUKTY BeautyFLEX

Przedstawiamy Państwu innowacyjny i wyjątkowy SYSTEM REKONSTRUKCJI włosów.

Nasze produkty posiadają proste, ale bardzo bogate składy.
Do naturalnych organicznych składników dodaliśmy opatentowane bezpieczne składniki aktywne, który działają na poziomie komórkowym w celu wykrycia uszkodzeń i złamań we włosach, spowodowanych zabiegami chemicznymi, termicznymi, a także mechanicznymi.

Essence NO 1

Technologia BeautyFLEX w widoczny sposób regeneruje bardzo zniszczone włosy od wewnątrz, odbudowując zerwane wiązania dwusiarczkowe, a następnie uszczelniając łuskę włosa.

Jest to proces REKONSTRUKCJI – odbudowy włókna włosa, na który składa się użycie Esencji NO 1 dodawanej do produktu chemicznego – farby, rozjaśniacza, a na zakończenie w celu domknięcia całego procesu Maski TREATMENT NO 2.

Essence no 1 to nasza wyjątkowa Esencja. Jest to unikalny produkt aplikowany do mieszanek koloryzujących lub rozjaśniających, zapewniający włosom ochronę oraz regenerację i pielęgnację w jednym. Esencja BeautyFLEX dodawana do mieszanki kolorystycznej ma właściwości ochraniające włosy od zewnątrz do środka ich struktury.

Trzykrotnie intensywniej poprawia strukturę i wytrzymałość włosa!

  • farbowanie

  • rozjaśnianie

  • ondulacja.

Esencja zawiera także bogaty olej arganowy, który uszczelnia włókna włosa, odżywia od wewnątrz oraz chroni przed dalszymi uszkodzeniami. Preparat ma właściwości chroniące włos podczas zabiegów chemicznych oraz dogłębnie regeneracyjne.

Trzykrotnie intensywniej poprawia strukturę i wytrzymałość włosa!

POZNAJ PRZEŁOMOWY, WYJĄTKOWO SKUTECZNY SKŁAD ESSENCE NO 1:

Aqua, Amodimethicone, Trideceth-12, Parfum, Argania Spinosa Oil, Benzyl Alcohol

Aqua Woda jest to substancja, która jest rozpuszczalnikiem, po nałożeniu produktu kosmetycznego na skórę, woda pod wpływem temperatury ciała wyparowuje.
Amodimethicone emolient suchy, tworzy film na powierzchni włosów, który ogranicza ucieczkę wody ze środka, a także wygładza i wyrównuje strukturę. Substancja kondycjonująca włosy: poprawia rozczesywanie na sucho i na mokro, zapobiega splątywaniu, wygładza włosy, wykazuje działanie antystatyczne, dzięki czemu zapobiega elektryzowaniu się włosów. Wpływa na właściwości sensoryczne, nadaje połysk i pozostawia uczucie miękkości.

Trideceth-12 emulgator O/W, składnik umożliwiający powstanie emulsji. Emulsja to forma fizykochemiczna, która powstaje przez połączenie fazy wodnej z fazą olejową. Poprawia konsystencję, powodując wzrost lepkości.
Argania Spinosa Oil Olej arganowy olej wyciskany z pestek arganu Argania spinosa, jednego z drzew, który jest bardzo odporny na trudne warunki atmosferyczne, suchego i ubogiego w mikroelementy klimatu. Bardzo dobrze sprawdza się przy cerach suchych i bardzo suchych. Zawiera kwas oleinowy, kwas linolowy,  kwas palmitynowy, kwas stearynowy, bardzo dużą ilość tocopherolu czyli witaminy E, stąd chroni przed działaniem wolnych rodników. Zawiera kwas gamma-linolenowy, który jest zbawienny dla skóry, odbudowuje włos, ponieważ łączy korneocyt z cementem międzykomórkowym.
Parfum jest to składnik kompozycji zapachowej, który jest mieszaniną naturalnych lub syntetycznych substancji zapachowych nadających zapach kosmetykowi.
Benzyl alcohol Alkohol benzylowy jest to substancja konserwująca, która hamuje rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku, dzięki czemu zapewnia mu również określoną stabilność mikrobiologiczną. Związek ten utrzymuje wyrób kosmetyczny w stanie pozbawionym zanieczyszczeń, nie tylko podczas ich wytwarzania i pakowania, ale również podczas całego okresu ich stosowania. Pełni rolę rozpuszczalnika i odpowiada za regulacje lepkości kosmetyku. Wykorzystywana w kompozycjach zapachowych nadając przyjemny jaśminowy zapach. W dodatku wykazuje właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.

Treatment NO 2

Skoncentrowana kuracja w masce o konsystencji bogatego balsamu to drugi krok w salonowej systemie pielęgnacji i ochrony, używana na zakończenie procesu – po zabiegach chemicznych i koloryzacyjnych. Produkt ma działanie podwójnie wzmacniające po Esencji ESSENCE NO1.

Treatment NO 2 jest to preparat stosowany po zabiegach chemicznych jako bogata maska, która naprawia i odbudowuje uszkodzone włókna włosowe. Wyszukuje i uzupełnia ubytki w strukturze regenerując je dzięki czemu przywraca im zdrowy elastyczny  wygląd. Ta kuracja pielęgnująca przedłuża także trwałość koloru i redukuje kolejne uszkodzenia włosów, dzięki właściwościom ochronnym.

Dzięki bardzo wysokiej zawartoścI kilku rodzajów EMOLIENTÓW (które, mają za zadanie chronić nasz włos przez nadmierną utratą nawilżenia z jego środka) – zamykają i uszczelniają włókna włosa, tym samym chronią je przed szkodliwym działaniem związanym z codzienną stylizacją, uszkodzeniami mechanicznymi, a także wpływem środowiska zewnętrznego – zatrzymują wilgoć w łuskach włosów, zmiękczają je i uelastyczniają.

Emolienty mają również moc dyscyplinowania puszących się, niesfornych kosmyków. Wygładzają je, ale też dociążają, dzięki czemu włosy stają się bardziej elastyczne i od razu stają się zdrowsze, błyszczące, a także, są o wiele łatwiejsze w układaniu i stylizacji.

Treatment NO 2 uzupełnia odbudowę zerwanych wiązań wewnętrz włosa.

Widocznie poprawiając  strukturę i wytrzymałość włosów. Poprawia trwałość koloru, chroni i odżywia. Dodaje blasku i naturalnej objętości.Nawilża, odżywia, wygładza włosy.

Jest to intensywna rekonstrukcja po zakończonej koloryzacji i dekoloryzacji.

POZNAJ PROSTY I GŁĘBOKO ODŻYWCZY SKŁAD TREATMENT NO 2

Aqua, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Perfume

Aqua Woda jest to substancja, która jest rozpuszczalnikiem, po nałożeniu produktu kosmetycznego na skórę, woda pod wpływem temperatury ciała wyparowuje.
Glycerin humektant, wspomaga działanie konserwujące – obniża aktywność wody, która jest doskonałą pożywką dla drobnoustrojów. Stosowana jest jako składnik do pielęgnacji włosów, nawilżania skóry, do ochrony skóry/ włosów oraz jako składnika zmniejszający lepkość. Jest to także hydrofilowa substancja nawilżająca – ma zdolność do przenikania przez warstwę rogową naskórka, ułatwia w ten sposób transport innych substancji w głąb włosa oraz skóry.
Cyclopentasiloxane Cyklopentasiloksan emolient suchy stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na ich powierzchni warstwę okluzyjną (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje skórę i włosy, czyli zmiękcza i wygładza. Nie powoduje obciążenia włosów, nawet cienkich i delikatnych. Wykazuje działanie antystatyczne, zapobiega elektryzowaniu się włosów.
Dimethiconem Polidimetylosiloksan jest emolientem „suchym”. Wykazuje działanie zmiękczające, nawilżające i zapobiega odparowaniu wilgoci, dodatkowo ułatwia równomierne rozprowadzanie kosmetyku. Działa wygładzająco i ochronnie na włosy. Reguluje lepkość, stabilizuje pianę, odpowiada za konsystencję produktu. Modyfikuje reologię, zmniejsza lepkość kosmetyku i posiada właściwości nawilżające. Jest  powszechnie stosowany w kosmetykach, ponieważ nie ulega degradacji/ zniszczeniu pod wpływem UV. Jest substancją filmotwórczą, co oznacza, że tworzy ciągłą warstwę na włosach, skórze i paznokciach.
Dimethiconol emolient suchy, zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni. Posiada działanie nawilżające przez co kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza włosy. Nadaje połysk. Odbudowuje barierę lipidową, czyli warstwę ochronną skóry i włosa.
Benzyl alcohol Alkohol benzylowy jest to substancja konserwująca, która hamuje rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku, dzięki czemu zapewnia mu również określoną stabilność mikrobiologiczną. Związek ten utrzymuje wyrób kosmetyczny w stanie pozbawionym zanieczyszczeń, nie tylko podczas ich wytwarzania i pakowania, ale również podczas całego okresu ich stosowania. Pełni rolę rozpuszczalnika i odpowiada za regulacje lepkości kosmetyku. Wykorzystywana w kompozycjach zapachowych nadając przyjemny jaśminowy zapach. W dodatku wykazuje właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.
Polyacrylamide jest to substancja wiążąca, której rolą jest łączenie ze sobą składników. Wykazuje działanie antystatyczne, dzięki czemu zmniejsza elektryzowanie się włosów.
C13-14 Isoparaffin emolient – zostawia na powierzchni skóry i włosów warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody. Jest to pośrednie działanie nawilżające dzięki czemu kondycjonuje skórę oraz włosy. Substancja natłuszczająca, nadająca skórze miękkość, elastyczność i gładkość, natomiast zastosowana na włosy izoparafina nadaje im połysk i wygładza.
Laureth-7 emilgatr poprawia konsystencję powodując wzrost lepkości. Ułatwia także usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni skóry i włosów. Ponadto działa antystatycznie, czyli zmniejsza elektryzowanie się włosów.
Parfum jest to składnik kompozycji zapachowej, który jest mieszaniną naturalnych lub syntetycznych substancji zapachowych nadających zapach kosmetykowi.

Shampoo NO 4

Oczyszczająco- regenerujący profesjonalny kosmetyk do włosów zniszczonych, zmęczonych, osłabionych oraz farbowanych.

Nasza formuła delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skalp oraz włosy z zanieczyszczeń i pozostałości produktów do stylizacji. Drugim zadaniem Szamponu NO 4 jest regeneracja -unikalne składniki aktywne, który działają na poziomie komórkowym włosów, wykrywaj uszkodzenia chemiczne, termiczne i mechaniczne – następuje regeneracja włókien wewnątrz włosa.

Rezultatem, są włosy, które stają się miękkie, lekkie, gładkie i błyszczące, a co najistotniejsze są zregenerowane od wewnątrz.

Nasz Szampon zawiera SLS, ponieważ ten składnik najlepiej wymywa zanieczyszczenia, nadbudowę produktów do stylizacji, łój, zatkane łuski.

Narosło wiele mitów wokół tego składnika, ale jest on niezbędny w pielęgnacji i prawidłowym dbaniu o włosy. Nasze testy dowiodły, że sprawdza się lepiej i skuteczniej niż organiczne składniki zamienne.

Szamopn NO 4 Beautyflex bardzo skutecznie niweluje uszkodzenia wywołane jak suszeniem, prostowaniem czy utlenianiem włosa, a także niekorzystny wpływem promieni słonecznych. Chroni włosy przed fotoutlenianiem białka, redukuje istniejące uszkodzenia i zabezpiecza przed powstawaniem nowych. Przy regularnym stosowaniu zapobiega utracie koloru i przywraca naturalny połysk włosów. Szampon doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie kuracji BeautyFLEX.

POZNAJ PROSTY, SKUTECZNY I BEZPIECZNY SKŁAD SZAMPONU NO 4

Aqua, SLS, Cocoamidopropyl, Betaine, Cocamide Mea, Dimethicone, Parfum, Benzyl Alcohol, Guar Hydroxy Propyltrimonium Chloride, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Acrylates/c 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Argania Spinosa Oli

Aqua Woda jest to substancja, która jest rozpuszczalnikiem, po nałożeniu produktu kosmetycznego na skórę, woda pod wpływem temperatury ciała wyparowuje.
SLS/ Sodium Lauryl Sulfate laurylosiarczanu sodu -związek organiczny, sól sodowa kwasu dodecylosiarkowego. Jako surfaktant anionowy SLS wyróżnia się silnymi właściwościami: myjącymi – skutecznie rozpuszcza cząsteczki brudu, emulgującymi – łączy się z zabrudzeniami, tworząc emulsję, która łatwo oddziela się od skóry lub innej czyszczonej powierzchni, pianotwórczymi – dzięki znacznym ilościom piany, detergent dobrze rozprowadza się na powierzchni, a korzystanie z zawierających go produktów jest przyjemne.
Cocoamidopropyl Kokamidopropylobetaina – organiczny związek chemiczny z grupy amidów, pochodna betainy. Jest związkiem powierzchniowo czynnym. Stosowany jako składnik szamponów. Otrzymywany w reakcji oleju kokosowego lub uzyskanych z niego kwasów tłuszczowych z dimetyloaminopropyloaminą.
Betaine Betaina TMB jest to aminokwas roślinny. Wpływa na redukcję utraty wody i tworzy film czyli ciągłą warstwę na włosach, skórze lub paznokciach. Działa nawilżająco czyniąc skórę bardziej miękką i gładką.
Cocamide mea Monoetanoloamid kwasów tłuszczowych z oleju kokosowego emulgująca/stabilizująca emulsję/ środek powierzchniowo czynny/ regulująca lepkość/zwiększająca pienienie Dimethiconem Polidimetylosiloksan jest emolientem „suchym”. Wykazuje działanie zmiękczające, nawilżające i zapobiega odparowaniu wilgoci, dodatkowo ułatwia równomierne rozprowadzanie kosmetyku. Nie powoduje powstawania zaskórników. Działa wygładzająco i ochronnie na włosy. Reguluje lepkość, stabilizuje pianę, odpowiada za konsystencję produktu. Modyfikuje reologię, zmniejsza lepkość kosmetyku i posiada właściwości nawilżające. W kosmetykach do opalania jest powszechnie stosowana, ponieważ nie ulega degradacji pod wpływem UV. Jest substancją filmotwórczą, co oznacza, że tworzy ciągłą warstwę na włosach, skórze i paznokciach.
Parfum Jest to składnik kompozycji zapachowej, który jest mieszaniną naturalnych lub syntetycznych substancji zapachowych nadających zapach kosmetykowi.
Benzyl alcohol Alkohol benzylowy jest to substancja konserwująca, która hamuje rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku, dzięki czemu zapewnia mu również określoną stabilność mikrobiologiczną. Związek ten utrzymuje wyrób kosmetyczny w stanie pozbawionym zanieczyszczeń, nie tylko podczas ich wytwarzania i pakowania, ale również podczas całego okresu ich stosowania. Pełni rolę rozpuszczalnika i odpowiada za regulacje lepkości kosmetyku. Wykorzystywana w kompozycjach zapachowych nadając przyjemny jaśminowy zapach. W dodatku  wykazuje właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.
Guar Hydroxy Propyltrimonium Chloride substancja kondycjonująca włosy; ułatwia rozczesywanie, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk. Środek antystatyczny, zapobiega elektryzowaniu się włosów. Na powierzchni włosów lub skóry tworzy ochronną warstwę, która zapobiega utracie wilgoci, pośrednio nawilża.
Glycol Distearate reguluje lepkość i utrzymuje wilgoć. Jest to emulgator W/O, składnik umożliwiający powstanie emulsji. Emulsja to forma fizykochemiczna, która powstaje przez połączenie (wymieszanie) fazy wodnej z fazą olejową. Przykładem emulsji kosmetycznych są kremy, mleczka, balsamy. Substancja pianotwórcza, stabilizująca i poprawiająca jakość piany w mieszaninie z anionowymi substancjami powierzchniowo czynnymi.
Sodium benzoatem Benzoesan sodu konserwant działa na zahamowanie rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku. Stosuje się w przemyśle spożywczym. Jeden z bezpieczniejszych konserwantów. Dzięki czemu zapewnia mu również określoną stabilność mikrobiologiczną. Związek ten utrzymuje wyrób kosmetyczny w stanie pozbawionym zanieczyszczeń, nie tylko podczas ich wytwarzania i pakowania, ale również podczas całego okresu ich stosowania.
Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer jest stosowany jest w preparatach do pielęgnacji włosów jako substancja kondycjonująca – wygładza i zmiękcza, a także w preparatach do stylizacji – utrwala fryzurę i kondycjonuje włosy. Substancja filmotwórcza – tworzy na powierzchni włosów film, który ogranicza ucieczkę wody z powierzchni włosów, dzięki czemu odpowiednio nawilża. Nadaje połysk włosom.
Argania Spinosa Oil Olej arganowy olej wyciskany z pestek arganu, Argania spinosa, jednego z drzew, który jest bardzo odporny na trudne warunki atmosferyczne, suchego i ubogiego w mikroelementy klimatu. Bardzo dobrze sprawdza się przy cerach suchych i bardzo suchych. Zawiera kwas oleinowy, kwas linolowy, kwas palmitynowy, kwas stearynowy, bardzo dużą ilość tocopherolu czyli witaminy E, stąd chroni przed działaniem wolnych rodników. Zawiera kwas gamma-linolenowy, który jest zbawienny dla skóry, odbudowuje włos, ponieważ łączy korneocyt z cementem międzykomórkowym.

Conditioner NO 5

ODŻYWKA NO 5 to przejrzysty skład, najskuteczniejsze działanie!Odżywka Beauty FLEX zapewnia regenerację i głębokie odżywienie włosów uszkodzonych, zniszczonych oraz matowych, wywołane działaniem wysokiej temperatury, koloryzacją lub nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV.

Nasza formuła delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skalp oraz włosy z zanieczyszczeń i pozostałości produktów do stylizacji. Drugim zadaniem Szamponu NO 4 jest regeneracja -unikalne składniki aktywne, który działają na poziomie komórkowym włosów, wykrywaj uszkodzenia chemiczne, termiczne i mechaniczne – następuje regeneracja włókien wewnątrz włosa.

Rezultatem, są włosy, które stają się miękkie, lekkie, gładkie i błyszczące, a co najistotniejsze są zregenerowane od wewnątrz.

Formuła zawiera opatentowany składnik aktywny, który działa na poziomie molekularnym włosów – wykrywa uszkodzenia chemiczne, termiczne i mechaniczne. Odżywka NO 5 BeautyFLEX regeneruje mostki znajdujące się we włosach spajające ze sobą łańcuchy keratynowe, działając na włos od wewnątrz. Zawiera w swoim składzie także, bogaty olej arganowy, który jest znany ze swoich właściwości regeneracyjnych i odbudowujących. Olej arganowy błyskawicznie wchłania się, nie obciążając włosów. Intensywnie nawilża, kondycjonuje, zmiękcza i wygładza włosy, zabezpieczając je przed utratą wody (czyli dając elastyczności włosowi) poprzez domknięcie jego łusek. Wzmacnia włosy, chroniąc je przed uszkodzeniami i podnosząc ich wytrzymałość. Dodatkowo, zapewnia ochronny film, zapobiegający niszczeniu struktury włosa pod wpływem promieni UVA/UVB. Olej arganowy jest EMOLIENTEM, najważniejszym składnikiem pielęgnacji metodą PEH (Proteiny Emolienty Humektanty), dzięki któremu włosy mogą uzyskać zdrowy wygląd i piękny połysk.

POZNAJ SKONDENSOWANY ODBUDOWUJĄCY SKŁAD ODŻYWKI NO 5

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Diamethicone, Hydroxyethylcellulose, Argania Spinosa Oil, Parfum, Benzyl Alcohol, Citric Acid

Aqua Woda jest to substancja, która jest rozpuszczalnikiem. Po nałożeniu produktu kosmetycznego na skórę, woda pod wpływem temperatury ciała wyparowuje.
Cetearyl Alcohol Alkohol cetylostearynowy substancja łącząca dwie fazy emulsji – fazę wodną i olejową, dzięki czemu powstaje odpowiednia forma kosmetyku. Dodatkowo ma działanie natłuszczające, po nałożeniu na skórę, tworzy film olkuzyjny (“opatrunek”), który zapobiega ucieczce wody ze skóry (działanie wtórnie nawilżające). Cetrimonium Chloride Czwartrzędowa sól amoniowa konserwant działa na zahamowanie rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku. Dzięki czemu zapewnia mu również określoną stabilność mikrobiologiczną.
Cyclopentasiloxane Cyklopentasiloksan Emolient tzw. suchy – nie powoduje efektu „tłuszczenia” – tworzenia lepkiej, tłustej warstwy na powierzchni skóry. Zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na ich powierzchni warstwę okluzyjną (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje skórę i włosy, czyli zmiękcza i wygładza. Nie powoduje obciążenia włosów, nawet cienkich i delikatnych. Wykazuje działanie antystatyczne, zapobiega elektryzowaniu się włosów.
Hydroxyethylcellulose Hydroksyetyloceluloza Jest to modyfikator reologii (zmienia konsystencję) -zagęstnik, zwiększa lepkość preparatu, dzięki czemu wpływa także na  stabilność piany.
Argania Spinosa Oil Olej arganowy Olej wyciskany z pestek arganu, Argania spinosa, jednego z drzew, który jest bardzo odporny na trudne warunki atmosferyczne, suchego i ubogiego w mikroelementy klimatu. Bardzo dobrze sprawdza się przy cerach suchych i bardzo suchych. Zawiera kwas oleinowy, kwas linolowy, kwas palmitynowy, kwas stearynowy, bardzo dużą ilość tocopherolu czyli witaminy E, stąd chroni przed działaniem wolnych rodników. Zawiera kwas gamma-linolenowy, który jest zbawienny dla skóry, odbudowuje włos, ponieważ łączy korneocyt z cementem międzykomórkowym.
Parfum Jest to składnik kompozycji zapachowej, który jest mieszaniną naturalnych lub syntetycznych substancji zapachowych nadających zapach kosmetykowi.
Benzyl alcohol Alkohol benzylowy jest to substancja konserwująca, która hamuje rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku, dzięki czemu zapewnia mu również określoną stabilność mikrobiologiczną. Związek ten utrzymuje wyrób kosmetyczny w stanie pozbawionym zanieczyszczeń, nie tylko podczas ich wytwarzania i pakowania, ale również podczas całego okresu ich stosowania. Pełni rolę rozpuszczalnika i odpowiada za regulacje lepkości kosmetyku. Wykorzystywana w kompozycjach zapachowych nadając przyjemny jaśminowy zapach. W dodatku wykazuje właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.
Citric acid – Kwas cytrynowy jest regulatorem pH. Efektem działania AHA na skórę jest jej rozjaśnienie, wygładzenie, spłycenie drobnych zmarszczek powierzchniowych, zwężenie porów, usuniecie blizn potrądzikowych, a także poprawa kolorytu skóry i hamowanie powstawania przebarwień. Usuwają martwy naskórek, dzięki czemu pobudzają komórki głebiej położone do odbudowy, wzrasta produkcja kolagenu, a jednocześnie ułatwiają przenikanie substancji aktywnych np. witamin w głębsze warstwy skóry. Regulują pracę gruczołów łojowych.

Protector NO 3

Protector NO 3 to profesjonalny preparat odbudowujący do użyciu w domu oraz Salonie do włosów zniszczonych, matowych, osłabionych zabiegami koloryzacji, ondulacji czy rozjaśniania.

Formuła zawiera opatentowany składnik aktywny, który działa na włos od wewnątrz- wykrywa uszkodzenia chemiczne, termiczne i mechaniczne. Regeneruje mostki dwusiarczkowe we włosach, które mocno spajają ze sobą łańcuchy keratynowe, z których zbudowane są włosy. W rezultacie włosy stają się miękkie, gładkie i błyszczące, a co najistotniejsze są zregenerowane, odbudowane i ochronione.

Jak używać Protector NO 3?

Na zwilżone (niemyte), osuszone ręcznikiem włosy nanieś obfitą ilość preparatu. Pozostaw na 10 minut lub dłużej, jeśli Twoje włosy, są mocno zniszczone. Spłucz dokładnie, umyj włosy szamponem NO 4i nałóż odżywkę NO 5.

Nasza formuła bazuje na unikalnej technologii naprawczej i regeneracyjnej uszkodzenia włosów. Wnika w strukturę i uzupełnia ubytki od środka na zewnątrz. Nie okleja włosów! Dzięki naszemu kosmetykowi włosy, są również chronione przed dalszymi uszkodzeniami termicznymi i mechanicznymi.

POZNAJ UNIKALNY SKŁAD BALSAMU REGENERACYJNEGO  PROTECTOR NO 3

Aqua, Cetearyl Alcohol, Bentonite, Behentrimonium chloride, Glycerin, Amodimethicone, Trideceth-12, Cetrimonium chloride, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Benzyl Alcohol, Parfum, Citric Acid

Aqua woda jest to substancja, która jest rozpuszczalnikiem. Po nałożeniu produktu kosmetycznego na skórę, woda pod wpływem temperatury ciała wyparowuje. Cetearyl Alcohol Alkohol cetylostearynowy substancja łacząca dwie fazy emulsji – fazę wodną i olejową, dzięki czemu powstaje odpowiednia forma kosmetyku. Dodatkowo ma działanie natłuszczajace, po nałożeniu na skórę, tworzy film olkuzyjny (“opatrunek”), który zapobiega ucieczce wody ze skóry (działanie wtórnie nawilżające). Betaine Betaina TMB jest to aminokwas roślinny. Wpływa na redukcję utraty wody i tworzy film czyli ciągłą warstwę na włosach, skórze lub paznokciach. Działa nawilżająco czyniąc skórę bardziej miękką i gładką.
Amodimethicone emolient suchy, tworzy film na powierzchni skóry i włosów, który ogranicza ucieczkę wody z naskórka, a także wygładza i wyrównuje strukturę. Substancja kondycjonująca włosy: poprawia rozczesywanie na sucho i na mokro, zapobiega splątywaniu, wygładza włosy, wykazuje działanie antystatyczne, dzięki czemu zapobiega elektryzowaniu się włosów. Wpływa na właściwości sensoryczne, nadaje połysk i pozostawia uczucie miękkości.
Trideceth-12 emulgator O/W, składnik umożliwiający powstanie emulsji. Emulsja to forma fizykochemiczna, która powstaje przez połączenie fazy wodnej z fazą olejową. Poprawia konsystencję, powodując wzrost lepkości.
Cetrimonium chloride substancja posiada ładunek dodatni, dzięki czemu z łatwością łączy się z ujemnie naładowaną powierzchnią włosa. Substancja kondycjonująca włosy: poprawia rozczesywalność, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk i wygładza włosy. Ponadto wykazuje działanie antystatyczne, zapobiega elektryzowaniu się włosów.
Cyclopentasiloxane jest to emolient tzw. suchy – nie powoduje efektu „tłuszczenia” – tworzenia lepkiej, tłustej warstwy na powierzchni skóry. Zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na ich powierzchni warstwę okluzyjną (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje skórę i włosy, czyli zmiękcza i wygładza. Składnik nie powoduje obciążenia włosów, nawet cienkich i delikatnych. Wykazuje działanie antystatyczne, zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Dimethicone poprawia właściwości aplikacyjne preparatu, ułatwia rozprowadzanie, daje efekt wygładzenia. Tworzy na powierzchni skóry film, który ogranicza ucieczkę wody z naskórka. Substancja kondycjonująca włosy, poprawia rozczesywanlność na mokro i na sucho, zapobiega splątywaniu, wygładza włosy. Substancja antystatyczna, zmniejsza elektryzowanie się włosów poprzez zobojętnienie ładunków elektrycznych na ich powierzchni.
Cetyl Hydroxyethylcellulose stabilizator emulsji, wpływa na konsystencję kosmetyków, powodując wzrost lepkości – przedłuża trwałość kosmetyków. Polimer ten pochłania zapach potu, zapobiega tworzeniu się nieświeżego zapachu, odświeża skórę oraz włos.
Parfum jest to składnik kompozycji zapachowej, który jest mieszaniną naturalnych lub syntetycznych substancji zapachowych nadających zapach kosmetykowi.
Benzyl alcohol Alkohol benzylowy jest to substancja konserwująca, która hamuje rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku, dzięki czemu zapewnia mu również określoną stabilność mikrobiologiczną.  Związek ten utrzymuje wyrób kosmetyczny w stanie pozbawionym zanieczyszczeń, nie tylko podczas ich wytwarzania i pakowania, ale również podczas całego okresu ich stosowania. Pełni rolę rozpuszczalnika i odpowiada za regulacje lepkości kosmetyku. Wykorzystywana w kompozycjach zapachowych nadając przyjemny jaśminowy zapach. W dodatku wykazuje właściwości antybakteryjne i grzybobójcze.
Citric acid – Kwas cytrynowy jest regulatorem pH. Efektem działania AHA na skórę jest jej rozjaśnienie, wygładzenie, spłycenie drobnych zmarszczek powierzchniowych, zwężenie porów, usuniecie blizn potrądzikowych, a także poprawa kolorytu skóry i hamowanie powstawania przebarwień. Usuwają martwy naskórek, dzięki czemu pobudzają komórki głębiej położone do odbudowy, wzrasta produkcja kolagenu, a jednocześnie ułatwiają przenikanie substancji aktywnych np. witagłębsze warstwy skóry. Regulują pracę gruczołów łojowych.